Rowerem "Do ciepłych krajów"...29.04.2009

Do ciepłych krajówKażda podróż ma swój czas, plan a zarazem swoje zwroty akcji. Wielu podróżników mawia, że nie cel się liczy tylko droga. I na to wskazuje również podróż naszego gościa Pawła Wróblewskiego, który ruszył w rowerem dookoła Afryki, by po siedmiu miesiącach w czasie których przejechał 13 krajów, ją przerwać. Lecz koniec jednej drogi staję się początkiem następnej, w której Paweł wkracza na drogę małżeństwa z Chantall z plemienia Baluba.


Do ciepłych krajówNiejedną podróż inspirowała literatura, a zarazem niejedna podróż zaowocowała książką. Spotkanie z Pawłem Wróblewskim oprócz opowieści z podróży, pokazu zdjęć, połączone będzie z promocją nowo wydanej książki pt. „Do ciepłych krajów”. Wieczór będzie bogaty w wydarzenia a to nie jedyne niespodzianki jakie szykujemy dla przybyłych gości.


Do ciepłych krajów...Wszystkich chętnych posłuchania o samotnej wędrówce po afrykańskim kontynencie, kulturze poszczególnych krajów, a także nowej podróży do wnętrza serca, jaką rozpoczął Paweł, zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy…”.

 

Miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna ul. Królowej Jadwigi 14

Godzina: 19:00

Wstęp: wolny!

Spotkanie w ramach cyklu:

 Patronat:

Urząd Marszałkowskiwww.wrower.pl

Afryka.org

Sponsor:


 

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

Luis2015-10-11

Hola a los dos!P'al Tolgui: Si has resuelto lo de pubcilar desde el PDA con fotos, avedsame, que sigo sin dar con un soft que me sirva!P'al Nemo: Tfa mismo; los artedculos de pruebas los voy borrando a medida que voy poniendo cosas me1s seriasTak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz