"Majówka na rowerze" - Gazeta Pomorska

Tytuł: Majówka na rowerze

Rower jest dobry na wszystko, nawet na kryzys - udowadniają organizatorzy rajdu turystycznego, który odbędzie się w sobotę 2 maja w Bydgoszczy.

W imprezie może uczestniczyć nieodpłatnie każdy, kto zarejestruje się na stronie internetowej www.rowerowabrzoza.pl lub osobiście przed startem, czyli 2 maja w godzinach 8.00-9.00 na parkingu przed "Galerią Pomorską".

O godz. 9.30 odbędzie się odprawa techniczna i ustawienie uczestników. Start o godz. 10.00.

Rowerzyści wyjadą spod "Galerii Pomorskiej" w Bydgoszczy ulicami: Fabryczną, Fordońską w kierunku ronda Fordońskiego, przez most Pomorski, rondo Toruńskie, Władysława Bełzy, Wojska Polskiego, Szpitalną, Glinki, Dąbrowa, odcinkiem leśnym przez skraj Puszczy Bydgoskiej do ul. Michała Biskupa Kozali. Cykliści przejadą 10- kilometrową trasę w ok. 40 minut.

Pierwsze 100 osób, które zarejestrują swój udział, otrzyma pamiątkowe t-shirt, następne 50 osób - kamizelki odblaskowe. Wszyscy uczestnicy losować będą nagrody rzeczowe.

Lista startowa dla osób zgłoszonych przez Internet domykana jest do 30 kwietnia. Po tym terminie zgłoszenie przyjmowane będą tylko osobiście w dniu rajdu przy wejściu do Galerii Pomorskiej w godz. 8.00-9.30.

(M)

Gazeta Pomorska; 2009-04-23; link

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

Graceland2013-04-03

Okay I'm coninvced. Let's put it to action.Tak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz