"BikeFama, czyli coś dla wielbicieli jednośladów" - InfoBydgoszcz.pl

Tytuł: BikeFama, czyli coś dla wielbicieli jednośladów

Jeśli uprawiasz zawodowo kolarstwo, jesteś fanem tego sportu lub po prostu lubisz wyprawy na dwóch kółkach, swoimi doświadczeniami możesz podzielić się z innymi użytkownikami nowego portalu BikeFama.pl. Internetowa społeczność bikerów działa od niedawna, ale ma do zaoferowania wiele ciekawych funkcji.

Serwis BikeFama oferuje użytkownikom oczywiście funkcje społecznościowe, czyli rowerowe forum dyskusyjne, zakładanie własnego profilu, bloga, odszukiwanie i zdobywanie znajomych czy wymianę wiadomości, komentarzy. Oprócz tego ciekawostką dla każdego pasjonata dwóch kółek jest z pewnością rozbudowany kalendarz z aktualnymi wydarzeniami kolarskimi, artykuły zawierające zarówno relacje z wypraw i wycieczek jak i testy sprzętu rowerowego. I tutaj kolejna nowość – zarejestrowani użytkownicy mogą również redagować wiadomości i w ten sposób dzielić się swoim doświadczeniem z wirtualnymi znajomymi.

Zaletą BikeFamy jest ilość ogłoszeń. Każdy może tam wystawić na sprzedaż akcesoria rowerowe. Zarejestrowani użytkownicy za darmo mogą wystawiać na sprzedaż części i akcesoria rowerowe, dzięki czemu łatwo może dojść do transakcji pomiędzy zainteresowanymi.

Również nieformalne grupy i stowarzyszenia mogą korzystać z portalu, jako środka komunikacji członków oraz publikacji sprawozdań ze swojej działalności. Do dyspozycji mają swoje blogi, galerie zdjęć, ale również fora. Mogą to być fora zamknięte lub widoczne dla wszystkich użytkowników – w zależności od decyzji moderatora grupy.

BikeFama to przede wszystkim sposób na konstruktywne i przyjemne spędzenie czasu w Internecie. Dla pasjonatów to możliwość uczestniczenia w większości wydarzeń. Ci mniej aktywni być może zarażą się bakcylem sportu. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu.

Jednak BikeFama to przede wszystkim pierwszy tego typu serwis umożliwiający pasjonatom kolarstwa ciekawe spędzenie wolnego czasu w Internecie, poznanie nowych osób, wymianę doświadczeń oraz wyrażenie własnego siebie.

Aldona Bochen

InfoBydgoszcz.pl; 2009-06-03; link

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarzeTak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz