Podwójny powód do świętowania:)
Z radością informujemy, że strona Bydgoszczy Rowerowej działa już od pół roku. Cieszy fakt, że strona ciągle się rozwija i widać zainteresowanie podejmowaną tematyką. Mamy nadzieje, że Bydgoszcz Rowerowa, która działa dzięki zaangażowaniu społecznemu rowerzystów, będzie jeszcze prężniej się rozwijała. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy  - każda pomoc mile widziana! Mamy nadzieje, że dzięki wspólnemu działaniu Bydgoszcz stanie się miastem przyjaznym rowerzystom.
 
Mamy przyjemność poinformować, że dziś rozpoczął się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji zachęcamy do uczestnictwa w imprezach o których już pisaliśmy, a także sięgnięcia do książek i stron www w celu zapoznania się z tą ideą, zarówno w sferze teoretycznej jak i praktycznej na przykładzie innych miast. Polecamy m.in. stronę Miasto w Ruchu, gdzie znajdą Państwo artykuły jak i publikacje odnoszące się do tematyki zrównoważonego transportu w miastach.


<< powróć do listy aktualności

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

teatime2009-09-18

Moje najszczersze gratulacje!Pół roczne dziecko to już coś, oby dalej się tak prężnie rozwijało!

inkwizytor2009-09-18

zaczynacie trzymać glówkę sztywno i może próbujecie stawać- teraz czeka was nauka chodzenia;)

Uncle Lion2009-09-18

hmmm inkwizytorze: porównania niczym z Było sobie życie:)

Avinash2015-10-11

Myślę, że do dyskusji pbotzerna jest informacja czy wprowadzenie ułatwienia dla rowerf3w nie będzie wymagało likwidacji miejsc postojowych, fr. pasa zieleni czy opasek bezpieczeństwa. Czy już cokolwiek wiadomo jak ma to być rozwiązane?

Eric2015-10-12

a0Akawkaw Ndipagbor (TOGETHER Youth Elite Track & Field Team) captured two idaividunl titles on the day in the intermediate girls 400m and 100m, clocking 53.76 and 12.05 respectively. On Saturday Ndipagbor took third in the 200m in 24.22. Ndipagbor's wins reflected her performances at the 2007 competition, where she took first in the youth girls 100m and 400m.

Hary2015-10-12

Ja znam lepszą metodę szukania pracy. Skuteczną metodą będzie wybf3r około 20 firm z ineeutsrjących nas branż i w odpowiedniej dla nas lokalizacji oraz sprawdzenie, kto ze znajomych, ich znajomych, itd… tam pracuje, a następnie prf3ba bezpośredniego skontaktowania się z tą osobą. Wiele osf3b posiada teraz rozbudowane profile na portalach społecznościowych, co powinno sprawę ułatwić, gdyż stosunkowo łatwo jest w nich sprawdzić (oraz korzystając z wyszukiwarki internetowej), gdzie pracują znajomi naszych znajomych. Po ustaleniu tych informacji możemy poprosić naszych bezpośrednich znajomych o przedstawienie nas tym osobom. Za: praca5 http://vatcyzw.com [url=http://qdwhxp.com]qdwhxp[/url] [link=http://ttdllgrhbwl.com]ttdllgrhbwl[/link]

Lukman2015-10-13

Hi- I stumbled upon your blog off of One of Josh's pics on FB. I too am a felolw ND native but have now settled in Denmark. I have family in Minot but I am from Wahpeton, ND. I know how u feel about the challenges of living in a foreign country. We have 3 kids but our oldest is back home going to school at UND so that is a tough one :0/ Just thought I would send a little hi ;0)KimberlyTak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz