"Rowerowa nasza-klasa" - InfoBydgoszcz.pl

Tytuł: Rowerowa nasza-klasa

Jest już nasza-klasa, nasza-cela, nasza-kompania i nasza-wspólna-toaleta, więc dlaczego my, rowerzyści, mamy być gorsi? Z dumą przedstawiam nowy serwis społecznościowy, którego osobliwa nazwa brzmi pedałuj.pl.

Stwierdzenie mówiące, iż pedałuj.pl jest przeznaczony dla wielbicieli 2 kółek nie jest odkrywcze. Co jest jednak innowacyjne w serwisie? Możliwość rysowania szczegółowych tras i dodawania ich do bazy danych wraz z informacjami, takimi jak wysokość nad poziomem morza w danym punkcie trasy czy też podłożem, na którym będziemy jechać. Istnieje także możliwość dodania zdjęć oraz filmów z trasy.
Aktualnie w serwisie do dyspozycji użytkowników jest 100 tras, jednakże serwis dopiero otworzył swoją działalność i cały czas się rozwija.
Na serwisowym forum będzie można podzielić się rowerowymi doświadczeniami. W budowie jest także kalendarium rowerowych imprez.

Mamy nadzieję, że serwis przetrwa zimę i na wiosnę będzie czekał wraz z tysiącem różnorodnych tras. Cieszy fakt, iż tegoroczna jesień zapowiada się przyjaźnie, a słońce zachęca do popołudniowego wypadu za miasto. Serwis będzie więc w intensywnej rozbudowie jeszcze przez kilka tygodni.

Michał Pacer

InfoBydgoszcz.pl; 2009-09-23; link

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarzeTak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz