Spotkanie z rowerowym pielgrzymem

spotkanie z Damianem ŻurawskimKończący się dla wielu sezon rowerowy nie oznacza, że trzeba zapomnieć o rowerze. Tych którzy chcieliby posłuchać opowieści Damiana Żurawskiego z jego pielgrzymki rowerowej zapraszamy w piątek na spotkanie w kościele św. Maksymiliana Kolbego na Osowej Górze. Ponieżej przedstawiamy zaproszenie na spotkanie przesłane przez organizatorów:

W najbliższy piątek, 13.11.2009 r., zapraszamy (szczególnie młodzież) po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 19:00, na spotkanie z Damianem Żurawskim, znanym w świecie z wyprawy z Watykanu do Moskwy i Pekinu. Wraz ze swoim kolegą przemierzył 12 tys. km w 4 miesiące, pielgrzymując do miast, które pragnął nawiedzić Jan Paweł II
Strona www wyprawy: link.
Kościół św. Maksymiliana Kolbego, ul. Kolibrowa 5 (Osowa Góra)<< powróć do listy aktualności

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

Open2015-10-11

Siostro Cudowna! Bo istnieje zło. Dlatego tak jest. No i czesam udaje mu się zwyciężyć wykorzystując ludzką potrzebę doinformowania, czy bycia dobrze poinformowanym. Świat pędzi i będzie jeszcze szybciej. Ja nauczyłem się chodzić pomiędzy jego wymiarami. Odezwę się jeszcze. Pozdrawiam serdecznie.

Morochita2015-10-13

Czy ktoś kto dawno chodził na jogę może być zagrożony przez złe duchy .Czy czas pykatrkowania (uprawiania) jogi może mieć na to wpływ.

Govind2015-10-13

I was looking evewhryere and this popped up like nothing! http://ywsswezaer.com [url=http://yqsxanhz.com]yqsxanhz[/url] [link=http://dnyzzyqgvlz.com]dnyzzyqgvlz[/link]Tak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz