1000 rowerzystek i rowerzystów przejechało ulicami miasta!

źródło www.galeria.wsg.byd.plJuż oficjalnie wiemy: 1000 rowerzystek i rowerzystów przejechało ulicami Bydgoszczy podczas Bydgoskiego Festiwalu Rowerowego połączonego z akcją Cała Bydgoszcz na rowery. To niewątpliwie duży sukces a zarazem znak dla Władz Bydgoszczy, że jest dla kogo tworzyć infrastrukturę opartą na Najlepszej Praktyce.

A oto kolejne ważne liczby związane z Bydgoskim Festiwalem Rowerowym: blisko 500 podpisów pod petycją do władz Bydgoszczy i ponad 250 zebranych ankiet, których wyniki opublikujemy w najbliższym czasie. Podpisy pod petycją będzie można jeszcze składać w redakcji Gazety Wyborczej i na najbliższych wydarzeniach rowerowych w Bydgoszczy (np. Masie Krytycznej, która odbędzie się 30 kwietnia). Szersza refleksja dotycząca Festiwalu znajduje się na Blogu Bydgoskich Cyklistów (link). A zdjęcia można obejrzeć m.in. na stronie galerii WSG: link<< powróć do listy aktualności

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

inkwizytor2010-04-29

Odwiedzam dwie strony - a tam przeklejki więc i tu wpiszę.
Ciekawe czy towarzysz Siuda jechał także na swoim wąskim wiełasiepiedzie( nie mam radzieckiej czcionki w kompie więc spolszczyłem rower w tamtym narzeczu?
A tak w ogóle to kto z władz miasta i służb odpowiedzialnych przybył?
Gratuluję wyniku!!!

Azja2010-04-29

Nikt, bo im kółka podporowe ukradli.

Sierściuch2010-05-06

Ha! Jestem na foto, sława, sława! Ta lista co krążyła do podpisu, była za większa ilością ścieżek, tak? Nie podpisałam przypadkiem jakiejś dziwnej listy popierającej dziwnego kandydata na prezydenta? ;)

UncleLion2010-05-06

Więc która na osoba na zdjęciu to Ty?
A co podpisałaś....hmmmm trzeba było czytać:) ale zapewniam że jeśli te listy miały by być lista popierającą kandydata na prezydenta to zostałby nim ROWER!

Sierściuch2010-05-10

Nie mogę zdradzić, bo nie opędzę się od wielbicieli :]

mari2010-05-11

w niebieskim kasku? :PTak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz