"Równość praw architektonicznych" - debata z rowerem w tle

debata "Równość szans architektonicznych"Nie zawsze rower w debacie musi być na pierwszym miejscu. 24 maja zapraszamy na debatę na temat dostępności(?) przestrzeni miejskiej dla osób niepełnosprawnych. W czasie debaty poruszymy także temat tego jak powinna być tworzona infrastruktura rowerowa by NIE była przeszkodą dla niepełnosprawnych.

Pracownia Kultury Współczesnej, Stowarzyszenie Bydgoszcz Rowerowa
oraz Klub Artystyczny Eljazz
zapraszają na debatę:


„Równość praw architektonicznych” - o (nie)dostępie osób z niepełnosprawnością do m.in. urzędów i instytucji kultury

W debacie udział wezmą m.in.:
Błażej Makowski, Karol Zamojski (Pracownia Kultury Współczesnej)
Łukasz Juszczak (Stowarzyszenie Bydgoszcz Rowerowa)

DATA: 24 MAJA (PONIEDZIAŁEK)
GODZINA: 19
ELJAZZ, UL. KRĘTA 3

WSTĘP WOLNY!!!
*W CZASIE SPOTKANIA SALA WOLNA OD PAPIEROSA*<< powróć do listy aktualności

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

biker2010-05-20

Nikt przy projektowaniu dróg rowerowych nie uwzględnia osób niewidomych. Nie mają oni możliwości odróżnienia drogi rowerowej od chodnika w żaden sposób!

Alex2010-05-20

Słyszałem już kilkukrotnie, że wystarczy aby między szarym a czerwonym dywanikiem wstawić kilkucentymetrowy krawężnik. Raz, że rozwiązuje to problem poruszania się przez niewidomych, a dwa że dla pełnosprawnych pieszych jest to również pewnego rodzaju "bariera" informującą, że czerwony dywanik jest dla rowerów i nie wypada po nim chodzić.

Emangnya2013-08-22

Znam to :) ale nie oglądam ;)To jest program udający prwdaziwe sprawy. Grają tam aktorzy amatorzy czyli normalni ludzie. Jest to bardzo dobry materiał do słuchania, bo oni mf3wią tak jak normalni ludzie na ulicy czasami niewyraźnie, czasami urywają zdania, tak jak w życiu.Podobne programy to:- Trudne sprawy- Sędzia Anna Maria WesołowskaPolecam do słuchania i oglądania, oczywiście dla tych, dla ktf3rych nie jest to zbyt trudne.Dzięki Tomek!

Julieth2015-10-11

Zardenayer19 maja 2013, 15:43 fsa17 maja 2012, 16:18 uważam, ze daje rade. ogladałem już ktf3rys mecz na zywo w itv i kneartmoz jest ok, no ale jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodził

Youssef2015-10-12

DeNina21 maja 2013, 11:08 I paid 25 dollars for the vainrat of Issue 2 featuring Aquaman, so I feel your pain although it's very nice to look at! I'm sure you feel the same way about yours! Enjoy!

Mohammadreza2015-10-13

You know there is a sweet feeling to that iatustrllion even broken. When I first saw it I thought what a treasure find I thought it was a vintage piece that was treasured and displayed purposefully even though broken because it was so much adored. I say mount the pieces just as you have them pictured here. It is just darling! http://kmwzynfofqk.com [url=http://twuarrt.com]twuarrt[/url] [link=http://okyupiv.com]okyupiv[/link]Tak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz