Akcja "Wnioskuj o stojak" zakończona...sukcesem?

Jak podaje ZDMiKP na swojej stronie internetowej 31.05.2010 minął termin składania wniosków w akcji "Wnioskuj o stojak".

www.zdmikp.bydgoszcz.pl"Do Zarządu wpłynęło 19 wniosków – zdecydowana większość pochodzi od osób prywatnych. Wpłynęły też wnioski od bydgoskich szkół i firm. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. W tej chwili wnioski są sprawdzone pod względem możliwości ich realizacji. Przypomnijmy, że zamówienie stojaka nie stanowiło gwarancji postawienia go we wskazanym miejscu. Lokalizacja musi spełniać uwarunkowania techniczne i prawne. Stojaki będą montowane w pasach drogowych oraz na terenach należących do Gminy Bydgoszcz. Akcja nie dotyczyła montażu stojaków na terenach prywatnych. Stojaki będą miały kształt odwróconej litery U i będą oznakowane znakiem P z symbolem roweru." (www.zdmikp.bydgoszcz.pl)

A oto jak podsumowuje akcję ZDMiKP, oraz przedstawiciel Bydgoszczy Rowerowej w Polskim Radiu PiK: link<< powróć do listy aktualności

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

biker2010-06-08

Stojaki są częścią infrastruktury, więc jeśli nie ma możliwości bezpiecznego dojechania do jakiegoś punktu miasta rowerem to nie ma też potrzeby stawiania tam stojaka.
Moim zdaniem taka akcja powinna trwać cały czas, w miarę poprawy infrastruktury będzie konieczna co raz większa ilość stojaków.Tak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz