Spotkanie opłatkowe bydgoskich rowerzystów

Już tylko kilka dni dzieli nas od uroczystej wieczerzy wigilijnej, kiedy zasiądziemy z rodzinami przy stole nakrytym białym obrusem i rozpoczniemy świętowanie Bożego Narodzenia. Tradycją już się stało, że jeszcze przed 24 grudnia spotykamy się z naszymi kolegami i współpracownikami, by móc podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

Środowisko rowerzystów w Bydgoszczy jest już na tyle zintegrowane, że i my postanowiliśmy zorganizować spotkanie opłatkowe amatorów dwóch kółek. Zapraszamy więc wszystkich w najbliższy czwartek, 23 grudnia o godzinie 18 na Stary Rynek, będzie to doskonała okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń i powrotu do domu z rowerowym pozdrowieniem.

 Źródło: www.masa.bydgoszcz.pl<< powróć do listy aktualności

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

Ibo2015-10-11

Napisałaś "wydaje się, że miasteczko tkwi w jakimś mizarmae, pozbawione gospodarza i pomysłu na to, co zrobić by było piękne, godne krajobrazu, w ktf3rym jest położone."Moim zdaniem najlepszym pomysłem na to miasteczko jest właśnie to,że nic w nim sie nie zmienia od lat.Cisza, spokf3j, natura w czystej postaci, miejsce gdzie można się wyciszyć, uciec,gdzie wszystko stoi w miejscu, nie ma pospiechu. I właśnie to się ceni i będzie cenić co raz bardziej!

Marcleane2015-10-12

Hello Patrik,To be honest I am not sure how job hunntig is here in Poland. But where we are at you must speak Polish just to live day to day here. But if you are going to a big city like Warsaw, Krakow or Gdansk they speak much English then they do here but not speaking Polish it is going to be hard to find a job. I am not an EU citizen so for me it is even more thing that is against me finding a job but for you that is a different story. Where are you looking at studying at?

Adnan2015-10-13

Steve,These entries are both ftncisaaing and educational for since I have a part of my ancestry which states that he/she came from Prussia in the mid 1840s to 1860s into the US. I am seeking info to track back into that time frame and to find records but can tell Prussia was absorbed by other countries.Could you give me few sugestions on the time frame in searching, and also any refernces for good history books that may enlightne me in understanding the period in time and the resulting needs they had to leave? Thank you again, KimTak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz