Warsztaty poświęcone standardom technicznym dróg rowerowych - zapowiedź

Już jutro tj. 5 kwietnia 2011 roku w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbędą się warsztaty poświęcone standardom technicznym ścieżek (dróg) rowerowych. Warsztaty organizowane są przez Zespół ds. Ścieżek (Dróg) Rowerowych Departamentu Studiów GDDKIA przy współudziale oddziału GDDKiA w Bydgoszczy.


Skierowane są one do wszystkich, którzy zajmują się problematyką infrastruktury rowerowej. Godnym uwagi jest zarówno fakt iż organizatorem jest GDDKiA jak również to, że osoby które będą prowadzić szkolenie to jedni z najlepszych specjalistów z tej dziedziny w Polsce: dr Tadeusz Kopta, Marcin Hyła oraz Aleksander Buczyński.


Z ramienia organizacji pozarządowych swoją obecność na szkoleniu potwierdzili przedstawiciele Stowarzyszania Bydgoszcz Rowerowa, Stowarzyszenia Bydgoska Masa Krytyczna oraz osoby związane ze Społecznym Zespołem ds. Komunikacji Rowerowej.
 << powróć do listy aktualności

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarze

szkuba2011-04-06

Jako szkoda że to przeoczyłem, bo właśnie GDDKiA odpowiada za to że nie można normalnie dojechać do Stryszka i Brzozy bo pojawił się zakaz ruchu rowerów na drodze dwupasmowej we wspomnianym kierunku.... Wyznaczona małymi tabliczkami droga rowerowa w lesie to fikcja jej nie można swobodnie przejść a co dopiero przejechać!! wkrótce wyślę zdjęcia. To skandal że za nasze pieniądze buduje się niepotrzebnie zawaansowaną drogę nie myśląc o tym że powinna ona służyć wszytkim a nie tylko samochodom...

Dora2015-10-11

13-04-2011 o 22:34Marcinek Napisał(a):Cf3ż pracuje i 13 i 15,ale obiceałem sobie że wystartuje.O ile ziemia się nie zatrzęsie to ja jestem chętny i będe na 80%,a kiedy będe wiedział że dostane wolne to na 99%Tak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz