Spotkanie z Rowerowym Poselstwem

Dnia 11 marca 2009 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyło się spotkanie w którym uczestniczyli przedstawiciele Rowerowego Poselstwa, Zespołu ds. Sportu i Rekreacji Rowerowej przy WSG, w skład ktorego wchodzi m.in redakcja strony www.rower.byd.pl. Uczestnicy spotkania:

 

Od lewej: Daniel Czyżewski, Krzysztof Polak, Norbert Łysiak i Łukasz Juszczak

Od lewej: Daniel Czyżewski, Krzysztof Polak, Norbert Łysiak i Łukasz Juszczak

Obie strony przedstawiły plan swoich działań dotykający różnych aspektów: zarówno sportu, rekreacji, turystyki czy infrastruktury rowerowej w mieście. Jednocześnie wyraziły chęć wspólpracy i wspierania swoich działań.

Rowerowe Poselstwo - powstało przy okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Dnia bez Samochodu. Rozszerzyło jednak swoją działalność na cały rok. I nie dotyczy to tylko prowadznia strony internetowej www.rowerowe.kujawsko-pomorskie.pl/ , Ich akcje to m.in. przejazd rowerowego poslestwa po województwie którego druga edycja rusza we wrześniu, trwające rozmowy w sprawie tańszych biletów na poszczególnych liniach PKP Przewozy Regionalne i spółki Arriva, czy wspieranie inicjatyw poszczególnych grup i stowarzyszeń w regionie.<< powróć do listy aktualności

Twój komentarz


Maksymalnie 1000 znaków. Znaczniki HTML wyłączone.

Komentarze nie na temat, łamiące zasady netykiety, lub spam zostaną usunięte!

CaptchaText

Wasze komentarzeTak
Nie
Nie mam zdania


Głosuj
Wyniki
Szlaki Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Toruń
Szlaki Kujawsko - Pomorskie


Centrum rowerowe

CMT Sport

Sport Factory

Patron medialny:

TVP Bydgoszcz